Výklad karet u mě

Mnoho kartářek na mě útočí, proč výklad karet poskytuji 'pod cenu', protože jim očividně beru pro ně 'kšefty', pro mě - úžasné lidí, kterým mám možnost pomoci. Já osobně si myslím, že bychom si od lidí za naše služby měli brát odměnu. Ale odměnu spravedlivou, a v rozumné výši. I když se moje stránka jmenuje 'výklad za stovku', výklad karet u mě stojí 199 korun (pro klientky ze Slovenska 9,90 eur). Myslím, že můj koncept - levné a kvalitní výklady plním na 100 procent, a pokud jste se dočetli až sem, jste jen krůček od toho abyste se stala mou další úžasnou klientkou.

K výkladu karet používám pro mnohé lidi neznámé kartičky Mystic Mondays Tarot, které jsou úžasné! Díky čemuž jsou mé předpovědi přesné, a vím Vám pomoci v oblasti lásky, zdraví, práce, financí, ale také v různých jiných oblastech. Kartičky Vám mohou odhalit cestu po níž kráčíte a po které byste se měli vybrat, pomohou Vám v důležitém rozhodování. Ukážou Vám, kdo je k Vám upřímný a na koho byste si měli dát pozor, které zaměstnání je pro Vás lepší, poradí Vám jak vyřešit problémy ve Vašem vztahu. Neřeknou Vám ale, jak bude vypadat Váš budoucí partner, kolik bude mít let, nebo čísla do loterie. :)

Tak co, jdete se mnou do toho? :)

Jak si vybrat výklad karet?

Dnes je rozšířený výklad karet a věštění hlavně přes internet. Ten nás má spojovat, a otevřít nám nové hranice, nové možnosti. Na internetu dnes najdeme mnoho věštců, kartářek, mágů, někdy si neumíme ani vybrat. Je ale potřeba, aby byl člověk opatrný, protože i když se na internetu najde mnoho zkušených odborníků, najdou se i lidé, kteří zneužívají zoufalost lidí, kteří se na nás obracejí s prosbou o pomoc. 

Chtějí tisíce a tisíce korun - někteří dokonce tisíce eur za různé výklady, rituály, a některé doslova a do písmene nesmysly, jen aby se obohatily. Dávejte si proto pozor na koho se obrátíte, v žádném případě nikomu neposílejte vysoké částky v tisících korun, a nevolejte na placené linky, které jsou lež.